Податкове виховання школярів

З метою популяризації фінансової грамотності серед школярів, координатором якої є професор Кізима Т. О., 21 травня 2018 року для учнів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 доцентами кафедри фінансів ім. С. І. Юрія та учасниками наукового гуртка «Фінансовий простір» – студентами факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету було проведено навчально-виховний захід на тему «Податкове виховання».
Ініціатором зустрічі виступила вчитель Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Каразія Оксана Юліанівна, у рамках якої доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ Лободіна З. М., Гупаловська М. Б., Савчук С. В., Дем’янюк А. В. та члени наукового студентського гуртка Яхторович Х., Кушнір О., Грицай Л., Стромчинська Т., Паньків Ю., Марціясь Б., Яцканич А. із використанням інтерактивних методів навчання у формі змістовного діалогу ознайомили школярів із основами оподаткування. Особливу зацікавленість учасників заходу викликало питання доцільності сплати податків, а жвавий інтерес – еволюція форм оподаткування.
Обраний формат зустрічі сприяв розвитку не тільки податкової культури школярів, а й педагогічної майстерності студентів факультету фінансів.