Запрошуємо до святкування Global Money Week!

12-15 березня 2018 року з ініціативи тренінг центру кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ «Фінансова просвіта/Financial education» та громадської організації «Міщанське братство» буде проведений флешмоб «Зроби Selfie – відсвяткуй Всесвітній тиждень грошей разом!», покликаний об’єднати навчальні заклади Тернопілля для відзначення Всесвітнього тижня грошей.
Global Money Week (укр. Всесвітній тиждень грошей) – це щорічна глобальна ініціатива, яка включає світові та регіональні акції та заходи, мета яких – звернути увагу громадськості на фінансову грамотність і за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов’язані з грошима. Це тиждень, коли у більш ніж 130 країнах відбувається безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань з фінансової освіти та грамотності. З 2016 року студенти і викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Тернопільського національного економічного університету долучаються до відзначення Global Money Week в Тернополі.