Відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з «Фінансів і кредиту» спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» та з навчальної дисципліни «Фінанси»

3 лютого 2020 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з «Фінансів і кредиту» спеціальності «фінанси, банківська справа і страхування» та з навчальної дисципліни «Фінанси».Учасники, які прийняли участь в олімпіадах отримали теоретичні та практичні завдання з питань функціонування фінансово – кредитної системи та державних фінансів відповідно.
Журі відмітило ґрунтовні знання студентів.
Зокрема, за оцінками, виконаних завдань, перше місце в олімпіаді з дисципліни «Фінанси» посіла Петько Лілія Вікторівна ( ст. гр. Ф – 41), друге місце  – Сорока Марія Святославівна ( ст. гр. ФСГ – 41), третє  місце – Гайдар Діана Ігорівна  (ст. гр.  Ф – 32)  і Кульматицька Вікторія Володимирівна ( ст. гр.  Ф – 32).
В олімпіаді з «фінансів і кредиту» перше місце здобула Гнатюк Аліна Сергіівна (ст. гр. Ф – 41),  друге місце  –  Кучкуда Людмила Михайлівна ( ст. гр. ФСГ – 41), третє місце – Яворівська Софія Василівна (ст. гр. Ф – 31) і Джала Христина Володимирівна (ст. гр. Ф – 31).
Колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ щиро вітає переможців олімпіад та бажає їм невичерпної наснаги, невпинного руху вперед, підкорення нових наукових вершин та перемоги у другому етапі Всеукраїнських студентських олімпіад, які відбудуться в Університеті державної фіскальної служби України та в Державному університеті «Житомирська політехніка»!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *