Студентський науковий гурток кафедри фінансів ім. С.І. Юрія «Фінансова просвіта» приймав участь в конкурсі бізнес-проектів «Якби у мене був Мільйон!»

5 листопада 2019 року в залі бібліотеки Тернопільського національного економічного університету відбувся конкурс бізнес-проектів «Якби у мене був Мільйон!», який приурочено до Всеукраїнського Тижня фінансової грамотності 2019. Організатором конкурсу виступила кафедра фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ.         На конкурсі було презентовано бізнес-проекти від 5 студентських наукових гуртків факультету фінансів та обліку ТНЕУ. Студенти представили цікаві ідеї, з детальним прорахунком вартості проектів та рівня окупності і прибутковості. Майбутні фінансисти, банкіри, податківці і обліковці аналізували ринки, робили SWOT-аналіз; розробляли маркетинговий і фінансовий план, оцінювали ризики.
         В номінації «Реалістичність проекту» переміг бізнес-проект «3D кафе», виконаний студентським науковим гуртком кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  «Фінансова просвіта». Виконавці проекту: Ямелинець Андрій, Табака Соломія, Крисько Іванна, Бойко Діана, Грицишина Людмила. Керівник проекту: Карпишин Наталія Іванівна.
Вітаємо переможців конкурсу!
Успіхів і нових перемог!