Тренінг-програма «Сучасні практики розвитку професійних навичок»

На факультеті фінансів для студентів третього та четвертого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти розпочато діяльність тренінг-програми «Сучасні практики розвитку професійних навичок». Координаторами програми є канд. екон. наук, доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Дем’янюк Антоніна Вікторівна, Савчук Світлана Василівна, Гупаловська Мирослава Богданівна.
Метою діяльності тренінг-програми є оволодіння студентами сучасними професійними навичками з урахуванням тих якостей, які по достоїнству оцінять роботодавці в умовах швидкості розвитку технологій. Під час тренінг-програми вивчатимуться головні навички, які будуть найбільше цінуватися роботодавцями в 2020 році. Також відбудуться заняття з технології пошуку праці та зустрічі з роботодавцями і молодими фахівцями для визначення сучасних тенденцій у сфері професійних навичок.
Для сучасних роботодавців у пошуку працівників важливим є знайти не просто виконавців, а людей, які готові мислити поза шаблонами. Працівник майбутнього повинен бачити «крізь час» й втілювати в життя ідеї, котрі до нього ніхто не пропонував. Тому проведення тренінг-програми для студентів-майбутніх фахівців є надзвичайно актуальним в умовах сьогодення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *