Лекція за участю фахівців-практиків на тему “Важливість легалізації заробітної плати”

9 листопада 2018 р. в рамках проведення Тижня фінансової грамотності відбулось лекційне заняття на тему “Важливість легалізації заробітної плати” за участю представників Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області – Томчука О.З. та Управління Держпраці в Тернопільській області – Бандури О.П. Організатором заходу виступила к.е.н., доцент кафедри фінансів ім С. І. Юрія Коломийчук Н. М.Студенти та фахівці-практики жваво дискутували, обговорюючи актуальні питання щодо легального працевлаштування та формування власного добробуту змолоду. На сьогодні питання «легалізації» трудових відносин громадян та їх заробітної плати є одним із найбільш актуальних. Неоформлені належним чином трудові відносини між працівником і роботодавцем призведуть до того, що такий працівник залишиться без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою.
Легальна заробітна плата – обов’язок роботодавця!