Тренінг «Девіантна податкова поведінка»

5 листопада 2018 року кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Круп’як І.Й. в тренінг-центрі  “Фінансова просвіта” кафедри фінансів імені С. І. Юрія ТНЕУ був проведений тренінг з дисципліни «Методика викладання фінансової грамотності» на тему: «Девіантна податкова поведінка» для студентів групи ФБС-11. Метою тренінгу було застосування інтерактивних методів навчання для дослідження причин девіантної поведінки платників податків, оцінки параметрів девіантної діяльності та формування заходів щодо їх профілактики.
За результатами ділової гри «Антифіскал» кожною з трьох груп учасників було виділено основні компоненти девіації: людину з властивою девіантною податковою поведінкою; очікування як критерій девіантної податкової поведінки; організацію, що реагує девіантну податкову поведінку.
Проведений тренінг дозволив студентам змоделювати конкретні податкові девіації, вирішити творчі завдання, спільно розв’язати висунуті проблеми.