День студентського самоврядування на факультеті фінансів

23 жовтня 2018 року, з нагоди Дня студентського самоврядування в ТНЕУ, студенти першого курсу факультету фінансів у межах вивчення дисципліни «Методика викладання фінансової грамотності» провели лекційне заняття на тему: «Податки та податкова культура», ознайомивши своїх однокурсників з одним із найважливіших важелів державного впливу на соціально-економічний розвиток країни – податками. Першокурсниця факультету фінансів Боєчко Лінда розкрила слухачам лекції витоки зародження оподаткування та охарактеризувала тенденції розвитку податкових систем, ознайомила присутніх з науковими ідеями одного з фундаторів теорії оподаткування – А. Сміта.
Студентка Генсіровська Тетяна під час виступу акцентувала увагу на сутності податків, їх елементах, видах, функціях та висвітлила роль податкових платежів у формуванні дохідної частини державного і місцевих бюджетів України.
Лекція супроводжувалась цікавою та змістовною мультимедійною презентацією. Пізнавальним став відеоматеріал щодо доцільності сплати податків і зборів та рівня податкового навантаження на громадян в Україні, який викликав серед студентів жваву дискусію.
Студенти факультету фінансів і факультету банківського бізнесу та викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія – д.е.н., професор Кізима Т.О. і к.е.н., доцент Мелих О.Ю., які допомагали першокурсникам опановувати ази викладацького мистецтва, переконані, що така форма проведення лекційних занять сприяє виробленню у студентів не лише комунікативних якостей, але і стимулює пізнавальну активність та розвиває культуру наукового мислення.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *