Студентський науковий гурток “Фінансовий простір”

Студентський науковий гурток “Фінансовий простір” був створений за ініціативою студентів-інтузіастів та викладачів кафедри фінансів, які і задають йому постійного ритму життя. Злагодженість у думках, поглядах і міркуваннях завжди панує між членами гуртка. Студентську наукову роботу координує к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Мирослава Богданівна Гупаловська.
Завданням наукового гуртка є розкриття здібностей студентів у різних напрямках наукової діяльності; формування креативної особистості; сприяння вирішенню конкретних проблем які стоять на сучасному етапі розвитку під керівництвом викладачів; набуття студентами досвіду у організації та участі у науковій роботі, зокрема у конференціях, засіданнях, круглих столах, форумах. Тому студенти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, які є членами студентського наукового гуртка “Фінансовий простір” мають певні наукові здобутки й успіхи у дослідженні інтригуючо-цікавого світу “Фінансів”. Зокрема:
– у Всеукраїнських олімпіадах: у 2008 р. Т. Войціховська та Л. Вербич були нагороджені грамотами “За успішне подолання письмового завдання розрахункового характеру” та “За оригінальний підхід до подолання завдання творчого характеру”; Г. Козак зайняла ІІІ і ІІ місця у 2009 і 2010 рр. відповідно; у 2011 р. І місце виборола А. Марчук; у 2012 р. ІІІ місце посіла О. Курило; у 2013 р. ІІІ місце зайняла Н. Савляк; у 2014 р. І місце здобула Т. Сидор, ІІІ місце – І. Чайковська; у 2015 р. І місце посіла Л. Драч, а ІІІ місце – О. Юрук, Л. Будка нагороджена грамотою за лаконічність відповіді на бліц-тунірі, а А. Дзіковська нагороджена грамотою за грунтовні знання з дисципліни “Місцеві фінанси”; у 2016 р. В. Телеп і О. Глуха Оксана були нагороджені диплом II ступеня, а М. Федінчук – дипломом III ступеня; у 2017 р. Д. Соляник та Х. Бурко посіли III місце, а С. Савіцька – IV місце.
– у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт: у 2009 р. дипломом І ступеня нагороджено Козака Ігоря; у 2010 р. дипломами І ступеня відзначені Г. Козак, В. Дмитрів та С. Галещук С; у 2011 р. Г. Козак також була нагороджена дипломом І ступеня; у 2012 р. І. Тинська І. отримала диплом І ступеня; у 2013 р. А. Марчук посіла перше місце, отримавши за результатами рецензування та публічного захисту найвищий бал по Україні; у 2014 р. студенти І. Чайковська І.Я. та О. Максимчук посіли перше та друге місця відповідно; у 2015 р. дипломом І ступеня нагороджено О. Максимчука, а дипломом ІІ ступеня – Х. Палац; у 2016 р. М. Захарків здобув диплом I ступеня, а Л. Будка – диплом II ступеня; у 2017 р. О. Маланчук нагороджена дипломом I ступеня, а Ю. Різник – дипломом II ступеня.
Щороку члени студентського наукового гуртка “Фінансовий простір” беруть активну участь в університетських та Всеукраїнських конференціях, на яких відзначені грамотами. Разом з тим, студенти систематично організовують наукові семінари, круглі столи, тренінги та інші наукові заходи.
У межах студентського наукового гуртка “Фінансовий простір” функціонує чотири проблемних групи, а саме: “Управління місцевими фінансами” (керівник – к.е.н., доцент Савчук С.В.), “Функціонування місцевих бюджетів України в умовах фінансової децентралізації” (керівник – к.е.н., доцент Дем’янюк А.В.), “Бюджетний механізм соціально-економічного розвитку держави” (керівник – к.е.н., доцент Лободіна З.М.) і “Проблеми управління публічними та особистими фінансами” (керівник – к.е.н., доцент Гупаловська М.Б.).

Склад членів студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія “Фінансовий простір” на 2017–2018 н.р.:
1. Шегера Катерина
2. Телеп Василь
3. Федінчук Марія
4. Глуха Оксана
5. Баранець Ярослав
6. Піскун Ірина
7. Костюк Вікторія
8. Бегун Олена
9. Підлісний Іван
10. Бурко Христина
11. Соляник Діана
12. Грема Катерина
13. Маланчук Оксана
14. Різник Юлія
15. Марчук Назар
16. Комінко Зоряна
17. Пастущин Сніжана
18. Скобляк Тетяна
19. Вонсович Павло
20. Савіцька Світлана
21. Казмірук Надія
22. Жданюк Сніжана
23. Булавинець Яна
24. Пінкевич Катерина
25. Повх Андрій
26. Петрушенко Володимир
27. Коліно Анна
28. Пилипчук Юлія
29. Батіг Ірина
30. Батіг Оксана
31. Романишин Христина
32. Медвідь Ірина
33. Плонська Юлія
34. Яхторович Христина
35. Кизима Юлія
36. Лупійчук Анастасія
37. Кушнір Оксана
38. Грицай Лілія
39. Паращій Віталій
40. Сидорук Анастасія
41. Росенко Таїна
42. Сороківський Андрій
43. Гаврилишин Олег
44. Лемик Валентина
45. Луців Маряна
46. Турчин Олег