Студенти-першокурсники факультету фінансів побували на тренінгу «Міжкультурний діалог: особливості франкомовних країн»

8 жовтня 2018 р. Оксана Іванівна Тулай, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія та студенти-першокурсники, які навчаються за освітньою програмою «Фінанси» побували на тренінгу «Міжкультурний діалог: особливості франкомовних країн». Захід відбувся в рамках проведення року французької мови в Україні.
Із приємним візитом на захід завітав високоповажний гість – Міністр закордонних справ України Павло Анатолійович Клімкін.
Дякуємо Навчально-науковому інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ за можливість долучитися до міжкультурної комунікації та ближче познайомитися з культурою і традиціями франкомовних країн.