Студенти, які навчаються за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування” побували на тренінгу «Міжкультурний діалог: особливості франкомовних країн»

8 жовтня 2018 р. Оксана Іванівна Тулай, доктор економічних наук, професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія та студенти, які навчаються за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування” побували на тренінгу «Міжкультурний діалог: особливості франкомовних країн». Захід відбувся в рамках проведення року французької мови в Україні.
Із приємним візитом на захід завітав високоповажний гість – Міністр закордонних справ України Павло Анатолійович Клімкін.
Дякуємо Навчально-науковому інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ за можливість долучитися до міжкультурної комунікації та ближче познайомитися з культурою і традиціями франкомовних країн.