Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія приєдналася до заходів, присвячених року французької мови

Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія приєдналася до заходів, присвячених року французької мови, які відбулися за підтримки ректора Андрія Ігоровича Крисоватого та проректора Оксани Миронівни Десятнюк ініціативи в. о. директора Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені  Б. Д. Гаврилишина Ірини Олегівни Іващук.
Наші студенти разом із студентами Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені  Б. Д. Гаврилишина допомагали учням шкіл м. Тернополя, які вивчають французьку мову долати відстань між 7 локаціями та відгадувати завдання квесту «Bonjour, l’annee francaise», який проходив у студентському містечку ТНЕУ.
Море позитиву, гора яскравих емоцій, незабутні враження та приємні знайомства зробили цей день чудовим!