Новини від «Фінансової просвіти»

8 жовтня 2018 року в тренінг-центрі відбулась зустріч студентів і викладачів гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансова просвіта / Financial education». Темою для дискусії була книга ««Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір». В 2017 році її автор – американський вчений Річард Талер отримав Нобелівську премію з економіки. Ідея теорії підштовхування (керованого вибору) в тому, що людині потрібен поштовх чи спонука, щоб зробити правильний вибір під час прийняття фінансових рішень (укладання страхових угод, здійснення покупок та кредитів тощо). Вченим сформульовано поняття «лібертаріанський патерналізм», яке означає стратегію, орієнтовану на те, щоб спонукати людину до оптимального вибору, який продиктований розумом, а не почуттями чи миттєвими бажаннями.
Спікерами засідання були студентки групи Ф-41 факультету фінансів Наталія Крамар, Ольга Оленюк і Олена Дмитрук.
Будьте фінансово грамотними!