Планування особистих фінансів – основа фінансової грамотності

8 жовтня 2018 року з метою поглиблення знань та навиків вирішення важливих фінансових проблем студенти групи ФБС-11 самостійно провели практичне заняття з дисципліни «Методика викладання фінансової грамотності» (керівник курсу – д.е.н, проф. Кізима Т.О., викладач – к.е.н, доцент Круп’як І.Й.). У ході практичного заняття обговорили необхідність особистого фінансового планування; дискутували стосовно основних векторів максимізації доходів та оптимізації витрат сімейного бюджету; визначили роль фінансових консультантів у реалізації особистих фінансових планів.
За результатами ділової гри «Виправдані особисті витрати» перемогу над командою «Юних консультантів» отримала команда «Банківських аналітиків».
Завершили заняття студенти об’єктивним оцінюванням один одного. При цьому, у всіх залишилися приємні враження від взаємного спілкування.
Успіхів Вам – наші цілеспрямовані та фінансово грамотні студенти !!!