Про нас пишуть …

Цікавою і доволі корисною для учнів, студентів та загалом пересічних громадян є інформаційний коментар доктора економічних наук, професора кафедри фінансів імені С. І. Юрія – Кізими Тетяни Олексіївни у тернопільському тижневику RIA плюс під назвою «Як збагатитися під час кризи». У ньому Тетяна Олексіївна ділиться своїми переконаннями щодо того, як правильно розпоряджатися власними коштами та дає рекомендації щодо можливостей успішного ведення бізнесу в умовах нестабільного економічного середовища країни, наголошує на тому, що сьогодні основним капіталом заможної людини є знання, інтелект та інформація, а також доводить необхідність підвищення фінансової грамотності громадян задля забезпечення зростання особистого і сімейного добробуту у майбутньому.
Більш детально ознайомитись із порадами експерта (д.е.н., професора Кізими Т. О.) можна за посиланням: https://te.20minut.ua/pdf/view/6029, або
у друкованому виданні газети RIA плюс №36 від 03.09.2018 р. С. 11.