У ТНЕУ проведено первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Фінанси» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 5 квітня 2018 р.  № 354-л у Тернопільському національному економічному університеті проведено первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Фінанси» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. У складі експертної комісії МОН України працювали д. е. н., доцент, завідувач кафедри фінансів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара                                  Грабчук Оксана Миколаївна, к. е. н., доцент, доцент кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету Кучер Галина Вікторівна.