Відзначення Всесвітнього тижня грошей триває!

Відбувся дводенний турнір «Битва ерудитів» у Галицькому коледжі ім. В. Чорновола та Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.
Учасниками інтелектуальної гри стали команди «Бізнесмени», «Фінансисти», «Мільярдери», «Хмаринка», «Незнайки», «Свята трійця», «Імператори».
Всі команди продемонстрували високий рівень підготовки, логіку мислення та креативність. Під час гри розпалилась справжня напружена боротьба, кожна команда бажала стати переможцем і випередити конкурентів. Під час гри деякі запитання здалися учасникам легкими, інші складними; були «проблемні» запитання, де гравці проявили логічне мислення, але… їх відповіді виявлялись хибними. Команди раділи і аплодували, коли вдавалось знайти правильну відповідь.
За результатами гри першого дня перемогу здобула команда «Бізнесмени», другого дня – «Імператори».
Організатори турніру «Битва ерудитів»  доценти кафедри фінансів імені С.І. Юрія Володимир Петрович Горин, Світлана Любомирівна Коваль, Наталя  Іванівна Карпишин, Ірина Петрівна Сидор вдячні членам команд, всім присутнім за шквал позитивних емоцій та гарний настрій.