Фінансова просвіта запрошує на Global Money Week

Всесвітній Тиждень Грошей – це щорічна глобальна ініціатива, яка включає світові й регіональні акції та заходи, мета яких звернути увагу громадськості на фінансову грамотність і за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов’язані з грошима. Це тиждень, коли у більше ніж 130 країнах проходить безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань з фінансової освіти та грамотності. Україна вже близько п’яти років бере участь у цій міжнародній ініціативі з фінансової просвіти молоді.
В цьому році «Global Money Week» студенти і викладачі наукового гуртка «Фінансова просвіта» знову підготували цікаві заходи, ігри, зустрічі.
Цьогорічною новинкою є флешмоб «Робимо selfie – святкуємо Global Money Week!» до якого ми долучили освітні заклади м. Тернополя і Тернопільської області. Мета цього заходу – надихнути дітей та молодь дізнатися більше про гроші і заощадження, про те, як заробляти, вести бізнес і заощаджувати.
Отож, ми розпочинаємо…