Фінансова освіта населення як фактор фінансової захищеності особи в суспільстві

23 листопада у залі засідань ректорату Тернопільського національного економічного університету відбувся круглий стіл на тему: “Фінансова освіта населення як фактор фінансової захищеності особи в суспільстві”.
Організаторами заходу виступили: В. Письменний, к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ, Л. Петрова та О. Беш, представники ГО “Міжнародна академія гуманітарних наук”, м. Маріуполь, Г. Заячковська, к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу ТНЕУ, представник ГО “Європейські ініціативи України”, м. Тернопіль.  Проект було реалізовано у рамках Програми національних обмінів, який здійснюється за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).