Студентам факультету фінансів випала честь супроводжувати прапор до кордону з Чернівецькою областю

У День прапора Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз започаткувала акцію “Об’єднаймо Україну!”, яка полягає у створенні найдовшого прапору держави, що складатиметься зі стандартних прапорів з написами усіх населених пунктів України.
Студентам факультету фінансів  випала честь супроводжувати прапор до кордону з Чернівецькою областю. На межі Тернопільської та Чернівецької областей студенти на чолі із ректором ТНЕУ Андрієм Ігоровичем Крисоватим та головою Державної казначейської служби України Тетяною Ярославівною Слюз і начальником головного управління ДКСУ у Тернопільській області Петром Семеновичем Гринчишиним урочисто передали прапор із символікою усіх районів Тернопільщини працівникам головного управління ДКСУ у Чернівецькій області.