Представник студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія “Фінансовий простір” – на Всеукраїнському форумі “Молодь та децентралізація влади в Україні”

Студентка факультету фінансів, член студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С.І. Юрія “Фінансовий простір” Світлана Савіцька взяла участь у роботі  Всеукраїнського форуму “Молодь та децентралізація влади в Україні”.
Світлана зазначає, що програма заходу була насичена спікерами, тексти яких обов’язково супроводжувались запитаннями та коментарями.
Заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема окреслив перспективи розвитку молодіжної політики та вказав на підтримку цієї сфери з боку нашої держави. Адже, молодь – це майбутнє, особливо в процесі децентралізації. Також вагому підтримку молодіжній ініціативі створює програма DOBRE, про діяльність якої сьогодні розповідала Юлія Ткачук.
Бонусом став виступ Анатолія Ткачука, який на фактах показав сильні та слабкі сторони сучасного процесу децентралізації. Варто зазначити, що цей процес проходить в Україні досить швидко, порівнюючи з іншими країнами Європи.  Було наголошено, що наша держава є в топі найбільш бюджетно-децентралізованих країн (15%, коли наприклад у Греції цей показник складає 3%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *