В новий навчальний рік – з новими ідеями

Відбулося онлайн засідання студентського наукового гуртка «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія. Керівник гуртка Булавинець В. М. разом із тренерами  Карпишин Н. І. та Русіним В. М. щиро привітали усіх учасників із початком діяльності гуртка в новому навчальному році та наголосили на особливостях співпраці в умовах карантину. Під час засідання учасники переглянули відео-звіт про діяльність гуртка за минулий навчальний рік, пригадали цікаві моменти з минулорічних заходів та відзначили активістів. Приємним аспектом засідання стало представлення гуртківців-новачків. Першокурсники з цікавістю та непідробним захопленням ознайомилися з діяльністю «Фінансової просвіти» та висловили свої побажання щодо співпраці та здобуття нових знань і досвіду. Також учасники засідання окреслили напрямки діяльності гуртка в новому навчальному році й особливий акцент зробили на підготовці заходів до Тижня фінансової грамотності. На завершення наставники побажали усім гуртківцям креативних ідей, натхнення та творчих успіхів в усіх починаннях.