Онлайн-спілкування з магістрами освітньої програми “Фінансова грамотність”

23 травня 2020 року о 12 год. в Zoom відбулась онлайн-зустріч магістрів освітньої програми «Фінансова грамотність» («015. Професійна освіта») з  д.е.н., професором кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кізимою Тетяною Олексіївною і куратором групи к.е.н., доцентом Карпишин Наталією Іванівною.

Під час зустрічі обговорювались поточні проблеми студентів та їх пропозиції щодо удосконалення процесу навчання на обраній ними програмі. Також, студенти взяли участь у соціологічному опитуванні міжнародного проекту «Erasmus+» – «Нові механізми управління на основі пратнерства і стандартизації підготовки викладачів професійної освіти Україні «PAGOSTE», метою якого є отримання інформації для вдосконалення державної політики та покращення якості підготовки фахівців за спеціальністю «015. Професійна освіта».