Студенти освітньо-професійної програми «Фінанси» обговорили актуальні питання формування  «Громадського бюджету 2020»  м. Тернополя

В рамках практично орієнтованого навчання студенти освітньо-професійної програми «Фінанси» обговорили актуальні питання формування  «Громадського бюджету 2020»  м. Тернополя. Практичне заняття проведене депутатом Тернопільської міської  ради, член бюджетної комісії Ігорем Костюком, помічником-консультантом  депутата Тернопільської міської ради Іриною Чумак, автором проекту «Зала здоров’я «Галицькі Леви» в частині громадського бюджету Тернополя  Андрієм Тернопільським. Зустріч відбулася з ініціативи   заступника декана факультету фінансів та обліку к.е.н., доцента О. В. Квасниці. Під час заняття Ігор Костюк наголосив на ролі бюджету участі для громадян,  їхній можливості у розподілі коштів місцевого бюджету через створення відповідних проектів, акцентуючи увагу на особливостях проходження всіх етапів формування і реалізації проектів «Громадського бюджету», зокрема на 2020 рік. Жваву дискусію викликало обговорення практики реалізації  проектів-переможців Громадського бюджету 2019.
Автор проекту «Зала здоров’я «Галицькі Леви» в частині громадського бюджету Тернополя  Андрій Тернопільський розповів про специфіку та проблеми  формування проекту,  що   викликало неабияке зацікавлення у студентів.