«ЯКБИ У МЕНЕ БУВ МІЛЬЙОН!”- конкурс бізнес-проектів для студентських наукових гуртків

Студентський науковий гурток «Фінансова просвіта» розпочав свою роботу з новими силами і свіжими ідеями. «Фінансова просвіта» – це осередок, в якому гуртуються студенти, що прагнуть пізнавати науку і здійснювати підготовку та реалізацію просвітницьких заходів в сфері фінансової грамотності. Допомагають їм в цьому досвідчені доценти-координатори кафедри фінансів ім. С. І. Юрія факультету фінансів та обліку ТНЕУ: Наталія Карпишин, Світлана Коваль, Вікторія Булавинець, Ірина Сидор, Віктор Русін, Володимир Горин.  Вже щорічною листопадовою традицією стала участь гуртка у Всеукраїнському Тижні фінансової грамотності і проведенні заходів з підвищення фінансової обізнаності українців різного віку та соціального статусу. Цього року студенти і координатори теж запланували серію цікавих заходів, одним з яких є конкурс бізнес-проектів “Якби у мене був МІЛЬЙОН!».
Конкурс оголошується для студентських наукових гуртків факультету фінансів та обліку ТНЕУ. Кожний осередок може презентувати свій найкращий бізнес-проект, оцінювати який будуть незалежні експерти.
Найбільш реалістичні, рентабельні, креативні, інноваційні бізнес-проекти будуть нагороджені.
Потрібні ВАШІ ЗНАННЯ! УЯВА! І трішечки БАЖАННЯ!
З повагою, “Фінансова просвіта”
«Формуємо фінансово освічене суспільство сьогодні»