Викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія взяли участь у “Економіному експресі”

30 вересня 2019 р. викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія  взяли участь в освітньому лекторії “Економічного експресу”,  що відбувся в рамках програми інформаційних днів Національного банку України в регіонах. Учасники мали змогу відвідати відкриті лекції члена ради НБУ, доктора економічних наук, професора Тернопільського національного економічного університету  Віктора Козюка (тема лекції «Пов’язане кредитування: наслідки інституціональних недосконалостей банківської системи»), а також працівників Національного банку України Інни Співак (“Глобальне торговельне протистояння: відлуння на світових ринках та окремих економіка”) та Вікторії Плачинди (“Монетарна політика Національного банку України”).