III Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ДЕТЕРМІНАНТИ ФІСКАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ: ЛОКАЛЬНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ВИМІР»

Шановні колеги!
 Запрошуємо до участі
III Міжнародній науково-практичній конференції
«СУЧАСНІ ДЕТЕРМІНАНТИ ФІСКАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ: ЛОКАЛЬНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ВИМІР», яка відбудеться 10 вересня 2019 р. у Тернопільському національному економічному університеті.
Напрями роботи конференції

1. Новелізаційні тенденції сучасної фіскальної політики.
  2. Податкова система України в умовах геополітичних дисбалансів.
  3. Фінансова політика забезпечення сталого розвитку.
  4. Сучасні пріоритети розвитку фінансів домогосподарств.
  5. Парадигма розвитку фінансового менеджменту під впливом глобальних змін і мегатрендів.
  6. Актуальні проблеми й інноваційні підходи до розвитку страхування та підвищення конкурентоспроможності страхового ринку в сучасних умовах.
  7. Глобальні тенденції сучасного банківського бізнесу.
  8. Облік, аналіз, аудит та оподаткування: основні тренди розвитку.
     Робочі мови конференції – українська, англійська.

Умови участі у конференції
    Для участі у конференції та публікації тез у збірнику матеріалів необхідно у термін до 5 вересня 2019 р. надіслати оргкомітету заявку та тези доповіді на електронну адресу: kafedrafinansiv@ukr.net (у темі листа вказати «Конференція 10.09.2019»).
    Вимоги до оформлення тез доповідей
  1. Тези доповідей приймаються до друку українською й англійською мовами.
  2. Обсяг тез 2-3 повні сторінки (разом з використаними джерелами) формату А4, текстовий редактор WordforWindows (розширення doc, docx). Міжрядковий інтервал одинарний, абзацний відступ 1,0 см. Усі береги 2 см. Шрифт Times New Roman, розмір кегля 14 пт. Сторінки не нумеруються.
  3. Прізвище та ініціали автора (авторів) розміщуються у правій частині аркуша, нижче – назва установи (без скорочень) – курсивом, через 1 інтервал – назва тез великими літерами напівжирним шрифтом; далі через 1 інтервал за шириною аркуша – текст (без переносів).
  4. Графічні матеріали згруповані й умонтовані до тексту. Без сканування.
  5. Посилання за текстом у квадратних дужках. У кінці тексту тез вказується список використаних джерел (відповідно до ДСТУ 8302:2015) під словом «Література», що друкується по центру напівжирним курсивом.
  6. Для підпису назв таблиць і рисунків необхідно використовувати шрифт Times New Roman, розмір кегля 12 пт.
    Електронною поштою надсилаються: тези доповіді, заявка на участь у конференції та квитанція про оплату у трьох різних файлах: «тези_ Івченко», «заявка_ Івченко», «квитанція_ Івченко».
    Тези доповідей друкуються в авторській редакції. Автори несуть відповідальність за зміст поданих матеріалів, достовірність наведених фактів, посилань, правопис власних імен тощо. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти тези, що не відповідають заявленим вимогам.
    Організаційний внесок
    650 грн – очна участь у роботі конференції, публікація тез доповідей, сертифікат учасника;
    350 грн – заочна участь у роботі конференції, публікація тез доповідей, сертифікат учасника.
    Оплата організаційного внеску здійснюється за наступними реквізитами:
    СПД ФО Осадца Ю.В.
    р/р №26009322237
    в ТОД «Райффайзен банк «Аваль», МФО 380805
    інд.код. 3040504148
    У стрічці призначення платежу необхідно вказати «К-2019»
    Координатори конференції
    д.е.н., проф. Тулай Оксана Іванівна
    (тел: +380 (50) 524-50-73; е-mail: o.tulai@tneu.edu.ua)
    к.е.н., доц. Гупаловська Мирослава Богданівна
    (тел. +380 (97) 210 90 84; е-mail: m.hupalovska@tneu.edu.ua)