На факультеті фінансів розпочала діяльність Фокус-група студентів з питань організації освітнього процесу на факультеті

23 травня 2019 року відбулося перше засідання фокус-групи студентів факультету фінансів з питань організації освітнього процесу за участі декана факультету Кізими А.Я. та координатора із забезпечення якості освіти на факультеті Дем’янюк А.В. Створення фокус-групи було підтримано студентством за результатом попередньо проведеного опитування на факультеті фінансів. До складу фокус-групи увійшли Войціщук А., Копищик Г., Лазарчук Н., Марціясь Б., Сорока М. Головною метою діяльності фокус-групи є забезпечення координації взаємодії між студентством та професорсько‑викладацьким колективом і адміністрацією факультету фінансів в рамках організації освітнього процесу. Під час засідання було визначено місію діяльності фокус-групи та перспективний план заходів стосовно підвищення якості освітнього процесу на факультеті фінансів. Учасники засідання вели активні дискусії з питань організації науково-методичних і педагогічних заходів, спрямованих на розвиток особистостей шляхом формування та застосування їх компетентностей. Жвава дискусія та цікаві запитання учасників фокус-групи сприяли плідному проведенню засідання та виокремленню важливих напрямів її майбутньої діяльності. Залучення студентів до організації освітнього процесу є одним із ключових факторів ефективного функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти університету. Функціонування фокус-групи створить зворотній зв’язок із студентством щодо якості освітніх послуг як від безпосередніх їх споживачів та сприятиме підвищенню мотивації й саморозвитку студентів.