На факультеті фінансів відбувся круглий стіл на тему: «Імплементація зарубіжного досвіду розбудови місцевого самоврядування в умовах здійснення реформи децентралізації»

11 квітня 2019 року відбувся круглий стіл на тему: «Імплементація зарубіжного досвіду розбудови місцевого самоврядування в умовах здійснення реформи децентралізації» за участю Казимирів Ольги Борисівни – начальника фінансового управління Тернопільської РДА; Телепа Василя Романовича – головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Байковецької сільської ради; Яреми Ростислава Орестовича – т. в. о. начальника фінансового відділу Микулинецької селищної ради. Організаторами круглого столу виступили Кізима Андрій Ярославович – декан факультету фінансів, канд. екон. наук, доцент кафедри податків та фіскальної політики; Кириленко Ольга Павлівна – завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, д-р екон. наук, професор; Дем’янюк Антоніна Вікторівна – канд. екон. наук, доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія; Савчук Світлана Василівна – канд. екон. наук, доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія; Гупаловська Мирослава Богданівна – канд. екон. наук, доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія.
Модератором круглого столу виступила Дем’янюк Антоніна Вікторівна – канд. екон. наук, доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія.
Під час роботи круглого столу викладачі та студенти факультету фінансів розглядали та вели дискусії з таких тематичних напрямів: стан та перспективи реформи децентралізації; сучасні світові практики функціонування місцевого самоврядування на прикладі США; стратегічні орієнтири розвитку місцевого самоврядування в умовах трансформаційних перетворень.
Атмосфера роботи круглого столу сприяла жвавій дискусії та обговоренню напрямів розвитку місцевого самоврядування в умовах реформи децентралізації.