Тренінг-практикум «Бюджетне планування і прогнозування: особливості здійснення в сучасних умовах»

З метою забезпечення практичної підготовки студентів факультету фінансів до самостійної професійної діяльності  викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  організовують зустрічі студентів з фахівцями-практиками. Доценти Дем’янюк А. В., Савчук С. В., Гупаловська М. Б. спільно з начальником фінансового управління Тернопільської РДА Казимирів О. Б. організували тренінг-практикум на тему «Бюджетне планування і прогнозування: особливості здійснення в сучасних умовах»  для студентів факультету фінансів. Даний захід  відбувся  на базі фінансового управління Тернопільської РДА, під час якого обговорювались та вивчалися сучасні практики планування показників місцевих бюджетів в контексті застосування програмно-цільового методу бюджетування. Робоча та дружня атмосфера сприяли плідній співпраці та визначенню сучасних тенденцій, проблем та перспектив здійснення бюджетного планування і прогнозування на місцевому рівні. Такі заходи є важливим аспектом розвитку професійних компетентностей у студентів.
Студенти та викладачі факультету фінансів щиро дякують начальнику фінансового управління Тернопільської РДА Казимирів О. Б. за співпрацю!