Опитування-флешмоб «Мами за фінансову грамотність»: GMW триває…

Початок нового робочого тижня ознаменувався продовженням заходів Global Money Week у Тернопільському національному економічному університеті. Викладачі-координатори гуртка «Фінансова просвіта» к.е.н., доценти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Наталія Карпишин, Світлана Коваль, Вікторія Булавинець, Володимир Горин, Ірина Сидор, Віктор Русін та студенти факультету фінансів Мар’яна Луців та  Юлія Пилипчук організували проведення опитування-флешмобу «Мами за фінансову грамотність».
Головна мета заходу – привернути увагу громадськості до того, наскільки важливо в сучасних умовах володіти азами грамотного управління власними коштами. Особливу актуальність це питання має для сімей, у яких один із батьків перебуває у декретній відпустці. Такий період сімейного життя характеризують як доволі складний, адже, з одного боку, з об’єктивних причин доходи сім’ї можуть зменшитись; з іншого боку, обсяги витрат на догляд за дитиною значно збільшуються та змінюють структуру сукупних витрат сім’ї. За цих обставин вміння батьків грамотно розрахувати та спланувати свої витрати є винятково важливими.
Більшість опитаних молодих матусь відзначили важливість опанування базових знань із фінансової грамотності для сучасної людини та визнали, що їм нерідко бракує навиків грамотного управління сімейним бюджетом в період декретної відпустки. Для того, щоб мотивувати молодих мам підвищувати рівень фінансової грамотності, координатори і студенти – учасники наукового гуртка «Фінансова просвіта» поділились з ними найбільш популярними правилами та секретами отримання додаткових доходів у період декрету та оптимізації витрат сімейного бюджету.
Організатори опитування-флешмобу переконані, що проведений захід став ще одним невеликим кроком на шляху до підвищення фінансової грамотності українського суспільства та принесе користь мешканцями нашого міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *