ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ В ТНЕУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

В тренінг-центрі «Фінансова просвіта» факультету фінансів (а. 1417) розпочато цикл тренінгів з фінансової грамотності для школярів! Тренінги будуть проводити викладачі і студенти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія.
22 березня 2019 року у контексті святкування тижня «Global Money Week» відбувся перший тренінг «Мій особистий бюджет» для школярів і вчителів ЗОШ м. Тернополя №30. Студентки 4-го курсу – учасниці гуртка «Фінансова просвіта» – Бойко Діана і Оленюк Олена разом з доцентом Карпишин Наталією Іванівною навчали школярів основам складання особистого бюджету. Школярі рахували особисті доходи, планували свої витрати, вчились заощаджувати.  Такі зустрічі є надзвичайно пізнавальними і корисними, адже в багатьох школах немає факультативів з фінансової грамотності і учні не знають як правильно управляти особистими фінансами. Крім цього, знайомство з університетом  і спілкування зі студентами допомагають їм визначитись з майбутньою професією і стати фінансистами.

Запрошуємо школи відвідати наш тренінг-центр «Фінансова просвіта».
WELCOME!
#GlobalMoneyWeek #GMW2019 #GMWUkraine2019