Участь в науковій конференції в Києві: студентське враження

13-14 березня 2019 року в Києві відбулась Всеукраїнська наукова студентська конференція «Фінансова система як складова економічного розвитку», яка була організована Київським національним торгівельно-економічним університетом. У роботі конференції взяло участь 113 учасників – студентів економічних університетів Києва, Тернополя, Хмельницька, Вінниці. На конференції обговорювалися актуальні питання пов’язані із розвитком фінансів, фінансової політики, фінансової системи, державного і місцевих бюджетів,  фінансового ринку тощо. Цікавою і пізнавальною була доповідь завідувача кафедри фінансів, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України  Чугунов Ігор Якович про перспективи фінансової політики в Україні.
Мій виступ стосувався теми «Акцизний податок в доходах місцевих бюджетів», в якому я спільно зі своїм науковим керівником – к.е.н., доцентом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Тернопільського національного економічного університету Карпишин Наталією Іванівною дослідила  тенденції та проблеми надходження акцизного податку до місцевих бюджетів на етапі проведення децентралізаційних реформ. Це був мій перший досвід участі в конференції в іншому ВУЗі, який виявився продуктивним, оскільки моя доповідь була відзначена Дипломом ІІ ступеня.
Від поїздки в Київ у мене залишилися приємні враження: неймовірно вразив широкий Дніпро, з берегів якого видно монумент «Батьківщини-Мати» і велика кількість пам’яток архітектури. Вдалось також побачити Маріїнський палац, побувати на Майдані Незалежності, відвідати вечірню службу в Михайлівському Золотоверхому монастирі, прогулятися Софіївською площею і побачити місто «на долоні» з оглядового майданчика Андріївської церкви.

Крамар Наталія, студентка 4-го курсу (Ф-41) факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *