Відбулось чергове засідання гуртка «Фінансовий простір» на тему: «Інвестиції в освіту: перспективи та загрози »

На черговому засіданні студентського наукового гуртка «Фінансовий простір» його учасники та керівники проблемних груп доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Гупаловська М. Б., Дем’янюк А. В., Лободіна З. М., Савчук С. В. прийняли активну участь в обговоренні проблемних питань фінансування освіти в Україні, ролі та необхідності в сучасних умовах здійснення інвестицій в освіту, а також напрямів реалізації реформи фінансування освіти. Учасники студентського наукового гуртка «Фінансовий простір» студенти факультету фінансів підготували до обговорення змістовні доповіді на тему «Інвестиції в освіту: перспективи та загрози». Плонська Юлія та Кушнір Оксана провели дослідження основних тенденцій фінансування освіти в Україні, окреслили основні проблеми й загрози здійснення інвестицій в сучасних умовах та визначили перспективи подальшого інвестування в освіту. Цікавою була доповідь Лемик Валентини щодо пошуку альтернативних джерел фінансування освіти та шляхів нейтралізації загроз здійснення інвестицій. Жваву дискусію викликали виступи Бойко Діани і Романець Марії щодо ролі самоосвіти як безперервного процесу саморозвитку і самовдосконалення у формуванні особистості. Охарактеризувавши форми самоосвіти, основну увагу акцентували на перевагах та недоліках онлайн-освіти.
Засідання студентського наукового гуртка «Фінансовий простір» пройшло у жвавій та діловій атмосфері, супроводжуючись активним обговоренням актуальних питань, окресленням проблем та визначенням перспектив щодо інвестицій в освіту.