Запрошуємо до участі у Четвертих Всеукраїнських наукових читаннях пам’яті С. І. Юрія

В межах комплексу наукових заходів, присвячених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія, колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету запрошує усіх 27 листопада 2018 року на Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті
С. І. Юрія.На наукові читання запрошуються студенти, слухачі магістратури, докторанти та викладачі, які прагнуть висвітлити наукові погляди д.е.н., професора С.І. Юрія, а також обґрунтувати власні думки щодо актуальних питань фінансової теорії та практики. За результатами заходу буде опубліковано збірник тез доповідей і розісланий авторам.
Вимоги до публікацій:
Обсяг публікації не має перевищувати 5 сторінок.
Шрифт – Times New Roman, кегль – 14, інтервал – 1,5, поля – 20 мм із усіх сторін. Праворуч у верхньому куті необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові автора, шифр і номер групи (для студентів), посаду, науковий ступінь та вчене звання (для викладачів); пропустивши рядок зазначається назва наукової праці великими літерами (напівжирним шрифтом, розміщення по центру); пропустивши рядок, подається текст; у кінці основного тексту вказується перелік використаної літератури.
Термін подачі публікації – до 26 листопада 2018 року.
Матеріали надсилати на електронну адресу оргкомітету: kafedrafinansiv@ukr.net.
Контактна особа оргкомітету – к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Мелих Оксана Юріївна, тел. (097) 801-22-36.
З найкращими побажаннями творчих успіхів,
колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія!