Тренінг з фінансової грамотності для школярів!

6 листопада 2018 року в тренінг-центрі «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ для учнів школи-економічного ліцею № 9 ім. І. Блажевич відбувся тренінг на тему «Споживач завжди правий». Студентки наукового гуртка «Фінансова просвіта / Financial education» Соломія Табака і Наталія Крамар разом з координатором к.е.н., доц. Наталією Карпишин навчали школярів як грамотно відстоювати свої права споживача. Зустріч була присвячена відзначенню Тижня фінансової грамотності в Україні. Учнів ознайомили із Законом України «Про захист прав споживачів», розказали про те, хто такий «споживач», що повинно бути в кутку споживача і які документи необхідні для того, щоб відстояти свої права. В ході тренінгу розглядались різні ситуації, які можуть трапитись з кожним споживачем і навіть школярем. Що робити, якщо Ви ненавмисне пошкодили річ в магазині, як діяти, якщо зламався нещодавно куплений телефон, куди звертатись, якщо продавець  порушує Ваші права – всі ці питання розглядались у веселій і дружній атмосфері. На кінець тренінгу студенти провели ситуаційну гру, в якій учні були продавцями, покупцями і представниками Держпродспоживслужби. Час пролетів дуже швидко і пізнавально. Школярам надзвичайно сподобалась зустріч, адже вони змогли отримати нові знання і познайомитись зі студентами, які займаються просвітницькою діяльністю в сфері фінансової грамотності!