Тиждень фінансової грамотності розпочато!!!

Цьогорічне святкування Тижня фінансової грамотності студентський науковий гурток кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансова просвіта» розпочав із проведення просвітницьких заходів у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі. Інтелектуальне змагання «Що? Де? Коли?» викликало неабиякий інтерес у студентів Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.  У грі взяли учать 3  команди: «Червоний квадрат», «Ерудити», «Шалені бухгалтери». У залі панувала «гаряча» атмосфера у всіх розуміннях цього слова. Конкуренція та «мозкова» діяльність морально підігрівали приміщення, а велика кількість учасників  та вболівальників – фізично. Учасники команд  демонстрували ерудицію, миттєву концентрацію думок, вміння логічно мислити і працювати в команді. Пошуки відповідей на питання дали можливість проявити і випробувати власний інтелект, увагу, зосередженість в цілому.
Організатори заходу підготували цікаві запитання, серед яких курйозні та складні, але з ними учасники команд успішно впорались. Студенти показали належний рівень знань та дружню командну гру. Всі учасники з азартом боролися до останнього, однак у загальному підсумку було визначено переможця. Найбільшу кількість балів отримали та здобула перемогу команда «Ерудити».
Координатори та члени гуртка «Фінансова просвіта» вітають переможців та вдячні всім за теплу, дружню атмосферу.