Стаємо успішними та фінансово грамотними разом!

В межах проведення тижня фінансової грамотності у Кам’янець-Подільський індустріальний коледж завітали координатори та члени  гуртка «Фінансова просвіта» для проведення навчально-інтелектуальної гри «Фінансовий батл». Учасниками інтелектуальної гри стали команди «ФК-няшки», «Ревізори», «Монополісти», «Фінансовий аудит». Запитання, які зачитував ведучий гри к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ Горин В.П. вимагали не лише знань, але і почуття гумору.
Всі команди продемонстрували високий рівень підготовки, логіку мислення та креативність. Під час гри розпалилась справжня напружена боротьба, кожна команда бажала стати переможцем і випередити конкурентів. Під час гри деякі запитання здалися аудиторії легкими, інші складними; були «проблемні» запитання, де гравці вловлювали логіку, але… їх відповіді виявлялись хибними. Команди раділи і аплодували, коли вдавалось знайти правильну відповідь.
Бурхливу підтримку гравці отримали від своїх вболівальників. За результатами гри перемогу здобула команда «Монополісти». Організатори навчально-інтелектуальної гри «Фінансовий батл» координатори гуртка «Фінансова просвіта» (кафедри фінансів ім. С.І. Юрія) вдячні  членам команд, всім присутнім за  шквал позитивних емоцій та гарний настрій.
Стаємо успішними та фінансово грамотними разом!