Відбулось чергове засідання гуртка «Фінансова просвіта» на тему: « Як досягти успіху?»

29 жовтня 2018 року у тренінг-центрі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія в рамках чергового засідання гуртка «Фінансова просвіта» його учасники і координатори  у дружній, теплій та невимушеній атмосфері спілкувалися із чарівною гостею – Світланою Остапчук. Ще не так давно вона була студенткою факультету фінансів ТНЕУ, а нині – в числі ТОП-10 кращих лідерів, які представляють в Україні всесвітньовідому косметичну компанію «Мері Кей». Про рівень професіоналізму цієї пані свідчать її здобутки:  в якості визнання за наполегливу та самовіддану працю Світлана отримала від компанії дванадцять Діамантових джмелів, звання «Королева» з продажу в Україні, а також  – два автомобілі в подарунок та дві поїздки в Даллас (США), де знаходиться Центральний офіс компанії «Мері Кей». Окрім цього, Світлана є сертифікованим практиком з тета-хіллінгу, який навчає впливу на підсвідомість людини.
На зустрічі, яку організувала к.е.н., доц. кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Булавинець В.М., Світлана Остапчук розповіла студентам про свій життєвий шлях та кар’єрне зростання, поділилася секретами власного успіху в бізнесі та дала поради, як визначати цілі в житті й досягати поставленої мети. «Не бійтеся мріяти, адже навіть самі «казкові» мрії мають здатність матеріалізовуватися, якщо цілеспрямовано та наполегливо йти до чітко визначеної мети», – порадила вона учасникам зустрічі.