АНОНС!!! ВІДЗНАЧАЄМО ТИЖДЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Уже стало хорошою традицією щорічне святкування Тижня фінансової грамотності на факультеті фінансів ТНЕУ. Цьогоріч під девізом   «РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ! Відзначаємо тиждень фінансової грамотності!» студенти і викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія проведуть тренінги, інтелектуальні ігри, квести для школярів, а також вернісаж-практикум для вчителів Тернопільської області, які викладають предмет «Фінансова грамотність».Крім того, у центрі м. Тернополя планується проведення «Ярмарки фінансових знань».
Запрошуємо усіх відсвяткувати з нами Тиждень фінансової грамотності – 2018!

РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ !
Відзначаємо тиждень фінансової грамотності !
П’ятниця 2.11.2018
10:00
ДВНЗ Кам’янець-Подільський індустріальний коледж
Навчально-інтелектуальна гра «Фінансовий батл». Учасники: студенти Кам’янець-Подільського індустріального
коледжу та учасники гуртка «Фінансова просвіта» (кафедра фінансів імені С. І. Юрія ТНЕУ)
Організатори: координатори гуртка «Фінансова просвіта (кафедра фінансів імені С. І. Юрія ТНЕУ)
Субота 3.11.2018
12:00
Що? – Гроші
Де? – Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-                             економічний коледж
              Коли? – 3 листопада
Організатори: координатори гуртка «Фінансова просвіта» (кафедра фінансів імені С. І. Юрія ТНЕУ)

Понеділок 05.11.2018
16:00
Тренінг-центр «Фінансова просвіта»
Дискусійний майданчик на тему: «Ресурси і витрати домогосподарств: статистична методологія та інструменти»
Спікери: Заступник начальника Головного управління статистики у Тернопільській області-начальник відділу аналізу  даних демографічної та соціальної статистики Стрельцова Ольга Василівна; Головний спеціаліст-економіст відділу аналізу статистичних даних Смакоус Світлана Михайлівна,
студенти факультету фінансів ТНЕУ Крисько Іванна, Петько Лілія, Гавор Надія
Вівторок 06.11.2018
10:00
Тренінг-центр «Фінансова просвіта»

Тренінг для учнів школи-економічного ліцею № 9 ім. І. Блажевич «Споживач завжди правий»
Спікери: студенти факультету фінансів ТНЕУ Табака Соломія, Крамар Наталія
14:25 Тренінг-центр «Фінансова просвіта»
Тренінг «Як досягнути фінансової незалежності і стабільності» для  учнів Тернопільської класичної гімназії
Організатори: координатори гуртка «Фінансовий простір» (кафедра фінансів імені С. І. Юрія ТНЕУ)
Середа 07.11.2018
11:00
ГУ Пенсійного фонду України у Тернопільській області

Науково-практичний семінар «Актуальні питання реформування пенсійної системи України»
Доповідачі: Перший заступник начальника Головного управління ПФУ у Тернопільській області Якубовська А. В.;  к.е.н., ст. викл. кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Петрушка О.В.
11:00 Воркшоп «Розумникам про гроші!» у Тернопільській спеціалізованій загальноосвітній школі І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки

Тренер: к.е.н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Горин В.П.
12:00 Гра-тренінг «Перші кроки до фінансової грамотності» для школярів 1-Б класу ЗОШ № 24
Організатор: к.е.н., доц. кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Сидорчук А. А., студенти факультету фінансів Данильців Христина, Лакус Наталія, Стасишин Олег
Четвер 08.11.2018
12:00
Вул. Сагайдачного (біля пам’ятника І. Франку)

Ярмарок фінансових знань.
Учасники: студенти гуртка «Фінансова просвіта» (кафедра фінансів імені С. І. Юрія ТНЕУ)
12:00 Студентське соціологічне дослідження на тему: «Психологія прийняття фінансових рішень громадянами»
Інтерв’юери: студенти гуртка «Фінансова просвіта» (кафедра фінансів імені С. І. Юрія ТНЕУ ) і ГО «Міщанське братство»
13:00 Воркшоп «Фінансово грамотно йдемо у магазин за покупками» для учнів 5-го класу Тернопільської Української гімназії ім. Івана Франка

Тренер:  к.е.н., доц. кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Письменний В. В.
П’ятниця 09.11.2018
11:00
Вернісаж-практикум для педагогів Тернопільської області «Проект «Фінансова грамотність» у контексті реформування освіти»

Організатори: д.е.н., проф. кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Кізима Т.О., к.е.н., доц. кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Письменний В. В.
Співорганізатор:  Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти