Студенти факультету фінансів прийняли участь у Дні студентського самоврядування

23 жовтня 2018 року в День студентського самоврядування в Тернопільському національному економічному університеті на факультеті фінансів студенти групи Ф – 31 провели модуль з дисципліни «Фінанси», попередньо узгодивши процес проведення заняття з кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Дем’янюк Антоніною Вікторівною.Модуль проходив у формі опитування по питаннях тем, що були заздалегідь повідомленні студентам групи. Під час заняття студенти почергово займали місце того, хто оцінює відповідь та опитувального. Остаточне рішення щодо результату опитування приймалося колективно групою. Заняття проходило у контексті прозорості оцінювання знань студентів, формування професійних компетентностей, розвитку комунікативних навичок та створення сприятливого до взаємодії мікроклімату в групі. Впровадження такої новації, як День студентського самоврядування дозволяє студентам максимально проявити свою активність та лідерські якості, сприяє розвитку їх практичних та управлінських навичок, забезпечує можливість вироблення відчуття відповідальності за прийняті рішення. Прозорість та відкритість є запорукою майбутнього розвитку!