Викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія взяли участь у “Економіному експресі”

30 вересня 2019 р. викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія  взяли участь в освітньому лекторії “Економічного експресу”,  що відбувся в рамках програми інформаційних днів Національного банку України в регіонах. Учасники мали змогу відвідати відкриті лекції члена ради НБУ, доктора економічних наук, професора Тернопільського національного економічного університету  Віктора Козюка (тема лекції «Пов’язане кредитування: наслідки інституціональних недосконалостей банківської системи»), а також працівників Національного банку України Інни Співак (“Глобальне торговельне протистояння: відлуння на світових ринках та окремих економіка”) та Вікторії Плачинди (“Монетарна політика Національного банку України”).

Розпочав роботу студентський науковий гурток “Фінансовий простір”

26 вересня 2019 року відбулося перше, у 2019-2020 навчальному році, засідання студентського наукового гуртка “Фінансовий простір”
Члени та координатори гуртка обговорили можливості та перспективи залучення студентів до проведення науково-дослідної діяльності, участі у наукових та бізнес-проектах, науково-практичних заходах та конкурсах, створення умов для творчого зростання у процесі навчання і оволодіння фахом для майбутньої професійної діяльності та кар’єрного росту. Також присутні окреслили завдання студентського гуртка на поточний навчальний рік.
Успіхів нам та великих наукових досягнень!!!!!