ДО 50-РІЧЧЯ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ІМ. С. І ЮРІЯ ТНЕУ ЗАПРОШУЄМО ВІДЗНАЧИТИ ТИЖДЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ З НАМИ!

Цього року викладачі і студенти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ підготували низку цікавих заходів з фінансової грамотності! Впродовж тижня будуть проходити лекції та тренінги, конкурс бізнес-проектів «Якби у мене був Мільйон», трансляція відео інтерв’ю з успішними людьми, показ студентського серіалу «Фінанси & Друзі», який вчить молодь бути фінансово грамотними і успішними!!! І на завершення – вечірка «Фінансам співаємо романси!!!».
Запрошуємо! будьте фінансово грамотними разом з нами!!!

Для студентів третього курсу факультету фінансів та обліку базі фінансового управління Тернопільської РДА проведено практикум з питань функціонування місцевих бюджетів

29 жовтня 2019 року у рамках вивчення дисципліни «Бюджетна система» для студентів третього курсу факультету фінансів та обліку ТНЕУ на базі фінансового управління Тернопільської районної державної адміністрації проведено практикум з питань функціонування місцевих бюджетів. Метою такого заходу є формування у студентів навиків управління бюджетними ресурсами під час проведення бюджетної реформи у напрямку децентралізації бюджетної системи. Продовжити читання “Для студентів третього курсу факультету фінансів та обліку базі фінансового управління Тернопільської РДА проведено практикум з питань функціонування місцевих бюджетів”

Другий Всеукраїнський вернісаж-практикум «Тиждень фінансової грамотності. Прев’ю»

Тернопільський національний економічний університет об’єднав учнів, студентів коледжів та вчителів Тернопільської, Львівської та Хмельницької областей під час Другого Всеукраїнського вернісажу-практикуму «Тиждень фінансової грамотності. Прев’ю», організаторами якого є студентський актив факультету фінансів та обліку й викладачі кафедри фінансів імені С. І. Юрія.  Продовжити читання “Другий Всеукраїнський вернісаж-практикум «Тиждень фінансової грамотності. Прев’ю»”

«ЯКБИ У МЕНЕ БУВ МІЛЬЙОН!”- конкурс бізнес-проектів для студентських наукових гуртків

Студентський науковий гурток «Фінансова просвіта» розпочав свою роботу з новими силами і свіжими ідеями. «Фінансова просвіта» – це осередок, в якому гуртуються студенти, що прагнуть пізнавати науку і здійснювати підготовку та реалізацію просвітницьких заходів в сфері фінансової грамотності. Допомагають їм в цьому досвідчені доценти-координатори кафедри фінансів ім. С. І. Юрія факультету фінансів та обліку ТНЕУ: Наталія Карпишин, Світлана Коваль, Вікторія Булавинець, Ірина Сидор, Віктор Русін, Володимир Горин.   Продовжити читання “«ЯКБИ У МЕНЕ БУВ МІЛЬЙОН!”- конкурс бізнес-проектів для студентських наукових гуртків”

Викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія взяли участь у “Економіному експресі”

30 вересня 2019 р. викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія  взяли участь в освітньому лекторії “Економічного експресу”,  що відбувся в рамках програми інформаційних днів Національного банку України в регіонах. Учасники мали змогу відвідати відкриті лекції члена ради НБУ, доктора економічних наук, професора Тернопільського національного економічного університету  Віктора Козюка (тема лекції «Пов’язане кредитування: наслідки інституціональних недосконалостей банківської системи»), а також працівників Національного банку України Інни Співак (“Глобальне торговельне протистояння: відлуння на світових ринках та окремих економіка”) та Вікторії Плачинди (“Монетарна політика Національного банку України”).

Розпочав роботу студентський науковий гурток “Фінансовий простір”

26 вересня 2019 року відбулося перше, у 2019-2020 навчальному році, засідання студентського наукового гуртка “Фінансовий простір”
Члени та координатори гуртка обговорили можливості та перспективи залучення студентів до проведення науково-дослідної діяльності, участі у наукових та бізнес-проектах, науково-практичних заходах та конкурсах, створення умов для творчого зростання у процесі навчання і оволодіння фахом для майбутньої професійної діяльності та кар’єрного росту. Також присутні окреслили завдання студентського гуртка на поточний навчальний рік.
Успіхів нам та великих наукових досягнень!!!!!