У ТНЕУ відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір», організована факультетом фінансів та обліку

У вівторок, 10 вересня 2019 р. у рамках Першого міжнародного тижня у Тернопільському національному економічному університеті відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір».  Продовжити читання “У ТНЕУ відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір», організована факультетом фінансів та обліку”

У рамках Першого міжнародного тижня в ТНЕУ відбувся нетворкінг «Креативність в освіті: сучасні виклики та перспективи»

10 вересня 2019 р. в рамках Першого міжнародного тижня в ТНЕУ відбувся нетворкінг «Креативність в освіті: сучасні виклики та перспективи». Організаторами заходу виступили декан факультету фінансів та обліку Андрій Кізима, професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Оксана Тулай, начальник відділу міжнародних зв’язків Уляна Коруц, доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Антоніна Дем’янюк, Світлана Савчук та Мирослава Гупаловська. Продовжити читання “У рамках Першого міжнародного тижня в ТНЕУ відбувся нетворкінг «Креативність в освіті: сучасні виклики та перспективи»”

Розпочала роботу III Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ДЕТЕРМІНАНТИ ФІСКАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ: ЛОКАЛЬНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ВИМІР»

Сьогодні, 10 вересня, в Тернопільському національному економічному університеті розпочала роботу   III Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ДЕТЕРМІНАНТИ ФІСКАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ: ЛОКАЛЬНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ ВИМІР».  Напрями роботи конференції:

  • новелізаційні тенденції сучасної фіскальної політики;
  • податкова система України в умовах геополітичних дисбалансів;
  • фінансова політика забезпечення сталого розвитку;
  • сучасні пріоритети розвитку фінансів домогосподарств;
  • парадигма розвитку фінансового менеджменту під впливом глобальних змін і мегатрендів;
  • актуальні проблеми й інноваційні підходи до розвитку страхування та підвищення конкурентоспроможності страхового ринку в сучасних умовах;
  • глобальні тенденції сучасного банківського бізнесу;
  • облік, аналіз, аудит та оподаткування: основні тренди розвитку.

Робочі мови конференції – українська, англійська
Бажаємо учасникам плідної роботи!

 

На факультеті фінансів та обліку підписали Меморандум про співпрацю

Третього вересня 2019 року підписано Меморандум про співпрацю між комунальною установою Тернопільської обласної ради «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області» в особі директора Четвертак Тетяни Олексіївни та факультетом фінансів та обліку Тернопільського національного економічного університету в особі декана Кізими Андрія Ярославовича.  Продовжити читання “На факультеті фінансів та обліку підписали Меморандум про співпрацю”