Допомога науковців – на користь реформи децентралізації

Серед нових тенденцій розвитку системи університетської науки в Україні є посилення практичного характеру наукових досліджень та розробок, їх орієнтованість на задоволення потреб конкретних замовників. В рамках цього процесу в останні роки кафедрою фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ було виконано ряд прикладних науково-дослідних тем на замовлення представників бізнесу та органів місцевої влади і самоврядування. Продовжити читання “Допомога науковців – на користь реформи децентралізації”

ЯК СТАТИ УСПІШНИМ ФІНАНСИСТОМ

5 та 8 липня 2019 р. о 12.00 у Тернопільському національному економічному університеті (м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, корпус 1, ауд. 1417) відбудеться презентація для абітурієнтів освітніх програм «ФІНАНСИ», «ПУБЛІЧНІ ФІНАНСИ» та  «ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ» .
– Представники кафедри фінансів ім. С.І. Юрія розкажуть про переваги навчання за освітніми програмами
– Студенти поділяться враженнями про умови навчання та студентське дозвілля
– Консультація з питань подачі документів на вступ за освітніми програмами «Фінанси», «Публічні фінанси» та «Фінансова грамотність»
– Ти зможеш поставити запитання та отримати на них відповіді
Кафедра фінансів ім. С.І. Юрія Тернопільського національного економічного університету здійснює підготовку бакалаврів і магістрів зі спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Професійна освіта». Підготовка бакалаврів проводиться в межах освітніх програм «Фінанси» і «Фінансова грамотність», магістрів – «Фінанси», «Публічні фінанси», «Фінансова грамотність».
Отже, якщо ти АБІТУРІЄНТ, який бажає отримати якісну вищу освіту та провести незабутні студентські роки, прийняти участь у семестровому навчанні за кордоном, здобути високооплачувану і престижну професію, тоді реєструйся за посиланням:
https://forms.gle/D27o3c3LLb98Keou6