Зустріч студентів факультету фінансів з представником Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільскій області

На сьогоднішній день професія фінансиста є актуальною та потрібною в умовах проведення соціально-економічних реформ. Випускники кафедри фінансів ім. С.І. Юрія є затребуваними на ринку праці. Підтвердженням цього є зацікавленість органів виконавчої влади у пошуку ініціативної молоді та підборі висококваліфікованих кадрів. Зокрема, сьогодні відбулася зустріч заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільскій області Івахова Володимира Васильовича із студентами-фінансистами  4 та 5 курсів. Представник Управління ознайомив студентів із вакантними посадами та умовами працевлаштування у ГУ ПФУ в Тернопільській області. Молоді люди зацікавились пропозицією стосовно вибору майбутньої професії.
Такого роду заходи дають змогу випускникам кафедри фінансів ім. С.І. Юрія працевлаштуватись за спеціальністю.

Студентка факультету фінансів – учасниця наукової конференції в Університеті Норд (Королівство Норвегія)

3-4 квітня 2019 року на базі Університету Норд (Королівство Норвегія) відбулася Міжнародна наукова конференція на тему «High North Dialogue», яка зібрала науковців з багатьох країн світу (Китаю, Франції, Росії, Канади, Киргизстану, України та інших).
Приємно, що студентка факультету фінансів Скобляк Тетяна, яка навчається за програмою Ерасмус +, стала активною учасницею конференції.
Кафедра фінансів імені С.І. Юрія вітає усіх учасників конференції та бажає їм плідної праці на науковій ниві.

Вітаємо студентів факультету фінансів з науковими досягненнями!

Упродовж 2-5 квітня 2019 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування) та ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси».
До складу компетентного журі цих олімпіад увійшли провідні фахівці закладів вищої освіти з різних регіонів України. Тернопільський національний економічний університет представляла доктор економічних наук, професор кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Оксана Іванівна Тулай.  Продовжити читання “Вітаємо студентів факультету фінансів з науковими досягненнями!”