ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»

Упродовж 1-2 квітня 2019 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась підсумкова науково-практична конференція, у рамках якої презентували доповіді та представляли результати наукової роботи претенденти на перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціальності «Фінанси та кредит».
До участі в конкурсі були відібрані найкращі роботи студентів із різних закладів вищої освіти України. Серед високоповажного журі конкурсу були професори з різних міст і також професор, д.е.н., завідувач кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ – Кириленко Ольга Павлівна.
Студентка групи Ф-43 факультету фінансів Табака Соломія презентувала результати наукової роботи на тему «Поведінкові чинники фінансових рішень домогосподарств» і стала переможницею ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит», за що була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Продовжити читання “ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»”