Максимко з друзями на екскурсії в НБУ

Максимко з друзями на екскурсії в НБУ — п’яте видання серії книг для дітей, батьків, дідусів і бабусь з фінансової грамотності. У них ми простими словами пояснюємо складні речі про сімейний бюджет, банківські кредити та депозити, страхування, фінансове шахрайство тощо.

Продовжити читання “Максимко з друзями на екскурсії в НБУ”

У ТНЕУ відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з «Фінансів і кредиту», з навчальних дисциплін «Державні фінанси» та «Фінанси»

4 лютого 2019 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з «Фінансів і кредиту», з навчальних дисциплін «Державні фінанси» та «Фінанси». Продовжити читання “У ТНЕУ відбувся перший етап Всеукраїнських студентських олімпіад з «Фінансів і кредиту», з навчальних дисциплін «Державні фінанси» та «Фінанси»”

Тренери наукового студентського гуртка кафедри фінансів імені С. І. Юрія «Фінансова просвіта/Financial education» прийняли участь у грі «Життєвий капітал»

Навколо так багато можливостей, які ми не використовуємо. Важливо зрозуміти, що за гроші ми продаємо свої знання, вміння, навики, а найголовніше – час.  А час – це той ресурс, який витрачається безповоротно.
Більшість людей хотіли б покращити свій добробут. Однак чи багато із них реально щось роблять у цьому напрямку? Це дивовижно, але часто-густо, бажаючи зростання власних доходів, ми не готові зробити для цього хоча б щось. Сподіваємось на щасливий випадок, на те, що це саме по собі трапиться, і грошей у нас стане більше. Збільшиться зарплата або дохід від інвестицій, надійде невідомо звідки спадок або виграємо мільйон у лотерею.
А якщо замислитись: що можна зробити для того, щоб покращити свій фінансовий стан? З чого почати?
Тренінг-центр «Фінансова просвіта» – це місце, де кожен може пізнати щось для себе нове та отримати додатковий досвід. Тренери наукового студентського гуртка кафедри фінансів імені С. І. Юрія «Фінансова просвіта/Financial education» в рамках симуляційної гри «Життєвий капітал» мали можливість осягнути усі складності та виклики шляху від фінансової залежності до фінансової свободи. Продовжити читання “Тренери наукового студентського гуртка кафедри фінансів імені С. І. Юрія «Фінансова просвіта/Financial education» прийняли участь у грі «Життєвий капітал»”

Кафедра фінансів ім. С. І. Юрія запрошує до участі в Олімпіадах

Шановні студенти! З метою відбору обдарованої студентської молоді та для подальшого забезпечення участі студентів Університету у ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальності «Фінанси і кредит» та дисциплін «Державні фінанси», «Фінанси» 4 лютого 2019 року відбудеться І етап Всеукраїнських студентських олімпіад з відповідних навчальних дисциплін та спеціальності.
Запрошуємо усіх бажаючих студентів взяти участь в Олімпіадах, які розпочнуться о 14:00 год. за адресою: ТНЕУ, вул. Львівська, 11 (корпус № 1), аудиторія 1417.