Ви вже бачили новий мультик з фінансової грамотності?

Мультик “Дитячий бюджет” — черговий україномовний мультиплікаційний фільм для дітей з фінансової грамотності. У ньому ми в доступній формі розповіли, як діти можуть легко вести свій бюджет, планувати доходи і витрати, здійснювати заощадження.

Продовжити читання “Ви вже бачили новий мультик з фінансової грамотності?”

Вийшла нова книга для дітей з фінансової грамотності

Книга “Максимко вперше побував у банку” – четверте видання серії книг для дітей, батьків, дідусів і бабусь з фінансової грамотності. У них ми простими словами пояснюємо складні речі про сімейний бюджет, банківські кредити та депозити, страхування, фінансове шахрайство тощо.

На КіноХвилі будуть показувати мультики з фінансової грамотності

Діти обожнюють дивитися мультики й не дуже люблять вчитися. А ви знаєте, що в Тернополі створюють освітні мультфільми, які не тільки навчають фінансової грамотності, а й доброти, поваги та відповідальності. Переконатися в цьому можна буде в цю суботу.

Продовжити читання “На КіноХвилі будуть показувати мультики з фінансової грамотності”

Основні правила зйомки відео для YouTube

У мультику ми показуємо як знімати влог. Переглянувши його, Ви зрозумієте, що це дуже легко і долучитеся до відомих ютюб-блогерів, які заробляють на цьому мільйони. Продовжити читання “Основні правила зйомки відео для YouTube”

Студенти факультету фінансів в відвідали форум «Тернопільщина в контексті реалізації цілей сталого розвитку ООН»

12 грудня 2018 р. студенти Олена Дмитрук, Альона Сахань, Андрій Ямелинець разом із координатором міжнародної діяльності факультету фінансів, доктором економічних наук, професором кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Оксаною Тулай відвідали форум «Тернопільщина в контексті реалізації цілей сталого розвитку ООН», співорганізатором якого виступив Тернопільський національний економічний університет. Продовжити читання “Студенти факультету фінансів в відвідали форум «Тернопільщина в контексті реалізації цілей сталого розвитку ООН»”

Літературні дебати «Як стати надзвичайно ефективною людиною»

В сучасному світі та вирі багатьох важливих як загальнодержавних, так і побутових проблем на часі завжди є підтримка відповідного рівня інтелектуального і емоційного навантаження. Надефективний підхід до вирішення особистих і професійних проблем запропоновано Стівеном Р. Кові, відомим експертом у галузі підготовки лідерів, у загальновизнаному світовому бестселері «7 звичок надзвичайно ефективних людей». Популярність цієї книги та її актуальність для студентів сприяли проведенню 29 листопада літературних дебатів «Як стати надзвичайно ефективною людиною», організованих викладачами та студентами факультету фінансів. Учасники дебатів активно прийняли участь в обговоренні книги Стівена Р. Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей»,  аналізуючи цікаві факти як з книги, так і з реального життя.  Продовжити читання “Літературні дебати «Як стати надзвичайно ефективною людиною»”