Вітаємо студентів факультету фінансів!!!

За результатами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових есе на тему “Роздуми майбутнього фінансиста”, проведеного кафедрою фінансів ім. Юрія в межах комплексу наукових заходів, присвячених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія, студенти факультету фінансів Паньків Юлія (гр. Ф-31) та Павлюс Оксана  (гр.Ф-43) зайняли 2 та 3 місце.  Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія вітає переможців та бажає подальших успіхів та перемог!!!

У тренінг-центрі «Фінансова просвіта» відбувся науковий семінар «Зарубіжні технології управління фінансами: уроки для України»

26 листопада 2018 р. у тренінг-центрі «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія відбувся науковий семінар «Зарубіжні технології управління фінансами: уроки для України», проведений з ініціативи студентських наукових гуртків факультетів фінансів та банківського бізнесу ТНЕУ. Модераторами заходу виступили кандидати економічних наук, доценти кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Горин В. П. та Савчук С. В. Співорганізаторами у проведенні семінару стали кандидати економічних наук, доценти кафедри банківської справи Іващук О. О. та Малахова О. Л. Продовжити читання “У тренінг-центрі «Фінансова просвіта» відбувся науковий семінар «Зарубіжні технології управління фінансами: уроки для України»”

Конкурс для юних відеоблогерів “Як фінансово грамотно купувати в магазині / інтернет-магазині”

Любиш знімати відеоблоги, а до того ж вважаєш себе фінансово грамотним? Тоді ти просто зобов’язаний взяти участь в конкурсі й отримати круті призи. Для цього потрібно всього лиш самостійно зняти на смартфон коротке відео на тему “Як фінансово грамотно купувати в магазині / інтернет-магазині” та надіслати нам. Після того, як отримаєш подарунки від Святого Миколая, чекай на наші!

Продовжити читання “Конкурс для юних відеоблогерів “Як фінансово грамотно купувати в магазині / інтернет-магазині””