Лекція за участю фахівців-практиків на тему “Важливість легалізації заробітної плати”

9 листопада 2018 р. в рамках проведення Тижня фінансової грамотності відбулось лекційне заняття на тему “Важливість легалізації заробітної плати” за участю представників Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області – Томчука О.З. та Управління Держпраці в Тернопільській області – Бандури О.П. Організатором заходу виступила к.е.н., доцент кафедри фінансів ім С. І. Юрія Коломийчук Н. М. Продовжити читання “Лекція за участю фахівців-практиків на тему “Важливість легалізації заробітної плати””

Вернісаж-практикум для педагогів Тернопільської області «Проект «Фінансова грамотність» у контексті реформування освіти»

Грамотність населення є важливою ознакою сучасного суспільства й багато в чому визначає рівень життя громадян, забезпечуючи їм доступ до якісніших освіти, роботи й послуг. Це вповні стосується й фінансової грамотності та фінансової культури, адже фінансові відносини стали невід’ємним атрибутом сучасного життя. Економічні реалії вимагають адекватної реакції освітянського простору на запити сьогодення. З цією метою 9 листопада 2018 р. відбувся вернісаж-практикум для педагогів Тернопільської області «Проект «Фінансова грамотність» у контексті реформування освіти», який організували Тернопільський національний економічний університет разом з Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти.  Продовжити читання “Вернісаж-практикум для педагогів Тернопільської області «Проект «Фінансова грамотність» у контексті реформування освіти»”

СТУДЕНТИ ДОСЛІДЖУЮТЬ ФІНАНСОВУ ПОВЕДІНКУ ТЕРНОПОЛЯН

Студенти-учасники студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Тернопільського національного економічного університету  «Фінансова просвіта / Financial education» під керівництвом к.е.н., доц. Карпишин Наталії Іванівни досліджують як поведінкові фактори впливають на процес прийняття фінансових рішень. Продовжити читання “СТУДЕНТИ ДОСЛІДЖУЮТЬ ФІНАНСОВУ ПОВЕДІНКУ ТЕРНОПОЛЯН”

Фінансові знання – для усіх категорій населення

 8 листопада 2018 року в середмісті Тернополя відбувся «Ярмарок фінансових знань», організований координаторами та студентами наукового гуртка «Фінансова просвіта» кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Тернопільського національного економічного університету  спільно з ГО «Міщанське братство». Даний просвітницький захід проходив в рамках відзначення Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та мав за мету стимулювання обачної, свідомої та фінансово грамотної поведінки  різних вікових і соціальних категорій населення. Продовжити читання “Фінансові знання – для усіх категорій населення”